• سرویس کوتاه کننده لینک lin2.link

از دیدگاه جایگاه برندهای شناخته شده و بزرگ اطلاع رسانی صحیح یکی از بزرگترین دغدغه‌های سازمانی به حساب میاد، به همین منظور و با توجه به اینکه اکثر اطلاع‌رسانی ها از طریق درگاه‌های دیجیتال صورت میگیرند لینک‌هایی که استفاده می‌کنیم باید شرایط زیر را داشته باشند :

دامنه لینک کوتاهی که استفاده میکنیم هم‌نام یا خلاصه شده نام برندمان باشد
به قدری کوتاه باشد که مفهوم را هم منتقل کند، یعنی کاربر با مشاهده لینک بتواند آن را به خاطر بسپارد
قابلیت گزارش گیری تعداد کلیک و آماری مربوط به افرادی که کلیک کرده اند داشته باشد
پایداری لازم را داشته باشد، یعنی سرویس کوتاه کننده لینک بعد از مدتی ارایه سرویس را محدود نکند
با این توصیفات استفاده از سرویس‌های رایگان این حوزه به برند‌های بزرگ پیشنهاد نمی‌شود، چرا که مشکل عدم تشابه نام با برند را دارند همچنین در صورتی که امکان ثبت دامنه دلخواه را داشته باشند مشکل پایداری این سرویس ها ممکن است در آینده برای برند شما مشکل ساز شود. با توجه به سرویس های زیادی که در این زمینه خدمات ارایه می‌کنند و عدم وجود بیزینس پلن مناسب آنها نگهداری این نوع سرویس در بلند مدت برای شخص صرفه اقتصادی نخواهد داشت و برای برند اگر از آن لینک‌ها در رسانه‌های چاپی استفاده کرده باشد هزینه‌های زیادی به همراه خواهد داشت.

سرویس‌های خارجی نیز با توجه به افت خیز شرایط تحریمی کشور در بازه‌های زمانی مختلف دسترسی ایرانیان به این نوع سرویس‌ها را محدود کرده و مشکل ساز شده اند .

بهترین راه حل برای سازمان‌ها و برند‌های بزرگ استفاده از سرویس‌های کوتاه کننده لینک اختصاصی به صورت in-house هست. به نحوی که مدیریت سرویس کوتاه کننده لینک به طور کامل سمت خود برند انجام میشه. این روش مزایای بسیاری داره که در ادامه به اونها اشاره میکنیم :

مهمترین برتری این روش اطمینان از پایداری سرویس تا زمان دلخواه برند است
امکان تخصیص منابع به صورت شخصی سازی شده و با توجه به حجم مشتریان شما
گزارشات لینک در پایگاه داده شما ذخیره خواهد شد
با توجه به توضیحات ارایه شده شرکت‌های محدودی در ایران حضور دارند که چنین سرویسی رو با کیفیت قابل قبول پیاده سازی کردن. به شخصه برای برند خودم از سرویس lin2.link استفاده میکنم که هم از لحاظ پایداری و هم از لحاظ امنیت و گزارشات اریه شده سرویس بسیار خوبی هستش.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مدیریت هوشمند Dexiro می باشد. - powered by Enfold WordPress Theme