• دعوت به همکاری

    به ما بپیوندید، تجربه کنید، رشد کنید

فرآیند استخدام در Dexiro

۱. بررسی رزومه

مرحله اول بررسی رزومه هایی است که به دست دکسیرو رسیده. ما در این مرحله رزومه‌هایی که از راههای مختلف به دست ما رسیده را بررسی می‌کنیم؛ و با توجه به نیاز شرکت و تخصص‌ها و توانمندی‌هایی که در افراد وجود دارد، از آن‌ها دعوت به مصاحبه می‌کنیم .

۲. دعوت به مصاحبه

از منتخبینی که رزومه آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و صلاحیت آن‌ها برای موقعیت شغلی مورد نظر تایید شده است؛ دعوت می‌شود تا در روز مشخصی که از طریق تماس تلفنی به آن‌ها اعلام می‌شود، در شرکت حضور پیدا کنند.

۳. آزمون و مصاحبه فنی

در آزمون عمومی از کارجو تست‌های استاندارد، شامل تست هوش (IQ)، تست هوش هیجانی (EQ) و تست روان‌شناسی گرفته می‌شود. در آزمون تخصصی، سوالات تخصصی آن حوزه آزمون گرفته می‌شود.

۴. کمیته جذب

نتایج آزمون عمومی و تخصصی به همراه مصاحبه و رزومه متقاضی، توسط  مدیران ارشد شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این کمیته تصمیم گرفته می‌شود که آیا فرد می‌تواند با شرکت همکاری کند.

۵. همکاری آزمایشی

همکاری ابتدایی با شرکت با یک دوره سه ماهه شروع می‌شود. در این دوره همکاران تازه وارد در یک پروسه آموزشی قرار می‌گیرند و به آن‌ها مباحث عمومی و تخصصی مربوط به جایگاه‌هایی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است، آموزش داده می‌شود. پس از پایان دوره کمیته جذب عملکرد کارجو را از نظر فنی و رفتاری در این سه ماه مورد بررسی قرار می دهند.

۶. همکاری نهایی

پس از تصمیم کمیته جذب درباره همکاری نهایی متقاضی، کارجو رسما به عنوان همکار دکسیرو در می‌آید.

سه گام آموزش

همه کسانی که به دکسیرو می‌پیوندند در شروع کار یک دوره آموزشی سه مرحله‌ای را می‌گذرانند. این دوره‌های آموزشی با توجه به زمینه کاری افراد از یکماه تا سه ماه زمان می‌برد. تخصصی بودن زمینه کاری فناوران باعث شده تا آموزش نیرو‌ها یک اصل مهم و حیاتی شرکت باشد.

دعوت به همکاری

در حال حاضر ما در دکسیرو نیاز به افراد متخصص جهت اشتغال در زمینه های زیر را داریم :

1- کارشناس و توسعه دهنده شیرپوینت، مسلط به شیرپوینت با حداقل ۲ سال سابقه کار مفید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مدیریت هوشمند Dexiro می باشد. - powered by Enfold WordPress Theme